גלריית עודד קאשי מייבאת את שעוני המותג ETERNA

גלריית עודד קאשי החלה לייבא את שעוני המותג ETERNA - הפירמה השווייצרית העתיקה הנחשבת לאחת מחברות השעונים הבודדות שמייצרות מנגנונים בעצמן. המותג ETERNA מוכר בשוק הישראלי, שכן בתחילת שנות ה-70,…

להמשך קריאה

איך לשמור על שעוני יוקרה ולתחזק אותם?

שעון יוקרה הוא הרבה יותר מסתם אביזר. שעון שכזה יכול להיות השקעה מצוינת ומהווים סמל סטטוס. אם אתם מעוניינים לרכוש שעון יוקרה, מטבע הדברים עליכם לדעת שלא מדובר במוצר זול. גם מחירם של שעוני היוקרה ה"פשוטים" יותר לכאורה, הוא כמה אלפי דולרים לרוב. הדבר מביא רבים לחשוב מה יקרה להשקעה שלהם אם יאבדו את השעון או אם ייגרם לו נזק. התכשיטן עודד קאשי ממליץ: לפני שאתם רוכשים שעון יוקרה, חשוב שתהיה לכם הבנה כיצד להגן עליו.

עודד קאשי - שעוני יוקרה ושמירה עליהם
עודד קאשי – שעוני יוקרה ושמירה עליהם

נקו את השעון בזהירות

השעונים שאתם עונדים על ידיכם, וגם אם אינכם עונדים אותם, זקוקים לניקיון מדי פעם. ככל שתענדו את השעון יותר, כך תצטרכו לנקות אותו יותר. עם זאת, היזהרו כאשר אתם מנקים את שעון היוקרה ובדקו שאתם לא מזיקים גורמים לו נזק בטעות. כדי לנקות שעוני יוקרה, ממליץ עודד קאשי להשתמש במברשת רכה, מים פושרים ומעט סבון נוזלי. לאחר הניקוי העדין, יבשו את השעון במטלית רכה ונקייה. המשך…

להמשך קריאה

5 שאלות שעליכם לשאול לפני קניית שעון יוקרה

רכישת שעון יד יוקרתי יכולה להיות חוויה, אבל היא יכולה להיות גם מתסכלת במקרים מסוימים, אם לא מבצעים את הרכישה בצורה נבונה ולא מקבלים את ההחלטות הנכונות. שעוני יוקרה ששייכית לעילית הטכנולוגית והאמנותית נמכרים בחנויות צד שלישי, בחנויות כלבו ובגלריות תכשיטים, כמו זו שבבעלותו של עודד קאשי.

עודד קאשי - שעון CVSTOS
עודד קאשי – שעון CVSTOS

עוד לפני שאתם מחליטים לרכוש שעון יוקרה, מסביר עודד קאשי, יש צורך לשאול את עצמכם מספר שאלות. כמו למשל: לשם מה אתם קונים את השעון? האם השעון אמור להיות אלגנטי או ספורטיבי? אם השעון הוא ספורטיבי, האם אתם מתכוונים להשתמש בו בסוגי ספורט שונים?

לדברי עודד קאשי, שעון אלגנטי צריך להתאים ללבוש אלגנטי, ואילו שעון ספורטיבי צריך להיות בעל המראה המתאים לפעילות גופנית. אם אתם מתעתדים לבצע עם השעון ספורט, יש לדעת מה מידת העמידות שלו לגבי סוג הספורט. למשל, שעון צלילה צריך לעמוד בלחץ מים ושעון שאיתו טסים אמור לעמוד בלחץ נמוך. אם אתם מתכוונים לבצע משחקי כדור, יש לוודא שהשעון עמיד בפני זעזועים. רק אחרי שעניתם על השאלות האלה לעצמכם, אתם מוזמנים לרכוש את השעון.

השאלות שעליכם לשאול את מוכר השעון המשך…

להמשך קריאה

מה הייחוד בשעוני יוקרה לעומת שעונים סטנדרטיים?

כשמביטים בשעון יוקרה בדלפק תצוגה, רבים חושבים – האם שווה להשקיע בשעון יד יוקרתי ומה היתרונות הקיימים בו. מדוע אנשים מעוניינים במותגי השעונים המובילים בעולם? התכשיטן עודד קאשי מסביר מה מוביל גברים להשקיע בהם.

בגלל הדיוק

עודד קאשי
עודד קאשי – שעון Chrono 5N White MVT

מעבר לאסתטיקה, יש דבר אחד שכל שעון חייב לעשות בצורה מושלמת – להציג את השעה הנכונה. בעוד שרוב השעונים מיוצרים על ידי עובדים לא מיומנים ובייצור המוני, שעוני יוקרה מיוצרים על ידי בעלי מלאכה מיומנים. עודד קאשי מציין שחברות שעונים מפורסמות ובעלות שם עולמי מעסיקות אנשי מקצוע מיוחדים המרכיבים את השעונים בסטנדרטים אומנותיים וטכנולוגיים גבוהים ביותר.

בחלק מהמקרים, מדגיש עודד קאשי, ייצורו של שעון יוקרה עשוי לקחת מספר חודשים. חשיבות מרכזית ישנה לדיוק השעון. בשעונים הרגילים והפשוטים, ישנם שינויים בכל הנוגע לדיוק השעה ככל שחולף הזמן, אך בשעוני יוקרה תופעה זו אינה קיימת כמעט כלל. רק לאחר שנים עשוי להיות צורך בכיוון קל. שעוני יוקרה כוללים תכונות נוספות, כמו למשל עמידות גבוהה מאוד בפני מים. המשך…

להמשך קריאה
סגירת תפריט
נגישות