מהם סוגי הפריטים שאותם ניתן למצוא בסטודיו עודד קאשי?

בגלרית העיצוב של עודד קאשי ניתן למצוא תכשיטי יוקרה יחודיים וביניהם: צמידים, טבעות, עגילים, שרשראות ושעונים איכותיים. הפריטים כולם, ללא יוצא דופן מעוצבים ועשויים ברמה הגבוהה ביותר, והינם בעלי גימור מושלם.

מהו הניסיון העומד מאחורי עודד קאשי?

למעשה עודד קאשי הוא נצר לשושלת מפוארת בתחום התכשיטים ויכולה להעיד על כך ההיסטוריה המשפחתית. משפחת קאשי החלה את עיסוקה בתכשיטים אי שם באמצע המאה ה-19. בתחילה היה זה ראובן קאשי. את דרכו המשיך נתן, בנו, וכיום עודד קאשי נחשב ללא ספק לאחד התכשיטנים הבולטים ביותר, המציב רף עליון עבור ענף התכשיטים בישראל. כבר מתחילת שנות ה-20 של המאה הקודמת עלתה המשפחה לישראל, ומאז שם המשפחה הוא מותג המזוהה יותר מכל עם מושג היוקרה.

מה עושה את ההבדל בין שעוני יוקרה לשעונים ה'רגילים'?

הדיוק – חברות השעונים הידועות כגדולות ואיכותיות מעסיקות אנשי מקצוע מיוחדים המרכיבים את השעונים בסטנדרטים טכנולוגיים גבוהים ביותרתוך שימת דגש רב עניין הדיוק של השעון. בשעונים הפשוטים יותר, ככל שחולף הזמן ישנם שינויים בכל הנוגע לרמת הדיוק של השעון, אך בשעוני יוקרה תופעה כמעט שאינה קיימת ורק לאחר שנים עשוי להיות צורך בכיוון קל.

עליית הערך – שעונים באיכות נמוכה, כמו אלו העשויים מסגסוגת פלסטיק, כמעט שלא שומרים על ערכם וכאשר מסתיים השימוש בהם, הם הופכים לאביזר ללא חסר שימוש, כמו גם חסר ערך. מחירם של שעוני יוקרה אמנם גבוה יותר בהשוואה למחירו של שעון סטנדרטי, אך מדובר כאן  בהשקעה שתשרת את בעליה במשך שנים רבות. שעונים אלו עשויים מחומרים יקרי וכאשר מדברים על שעונים המשלבים בתוכם זהב למשל, מציין עודד קאשי את העלייה בשווי הזהב בשנים האחרונות, שמעלה את הערך הפוטנציאלי של תכשיטים אלו.

מראה יוקרתי – רבים מעוניינים לשדר הצלחה ויוקרה, ואחת הדרכים הטובות  ביותר לעשות זאת היא באמצעות שעון יוקרה. שעוני יוקרה לגברים משלימים באופן מושלם את המראה היוקרתי שמעניק הלבוש, ומשדרים הצלחה ועושר.

סגירת תפריט
נגישות