צפו: עודד קאשי מסביר על אופנת כף היד והנחשים

Rate this post

התכשיטן עודד קאשי מסביר על אופנה חדשה שמתפתחת החל משנת 2014 ותמשיך בשנים הקרובות – אופנת תכשיטי כף היד והנחשים. זוהי אופנה השאובה ממוטיבים אוריינטלים מהמזרח הרחוק. מוטיבים אלו מהמזרח מתחילים להכתיב אופנות לאחרונה, גם בתחום התכשיטים.

טבעות הנחש המרהיבות

הנחש שסימל את שנת 2013 בסין, ממשיך וחוזר במוטיבים של תכשיטים גם כיום. מוטיב הנחש מאפשר לעטר בטבעת את כף היד – ואף מספר אצבעות. בסרטון ניתן לראות טבעת ארוכה הנענדת על ארבע אצבעות, כיחידה אחת. עודד קאשי מסביר כי עיני הנחש מעוטרות באבני רובין, וגוף הנחש משובץ ביהלומים חומים בגוון קוניאק.

לנשים שאינן מעוניינות בטבעת לאורך כמה אצבעות, ניתן להתאים טבעות המעטרות אצבע שלמה – לאורך כל האצבע. עודד קאשי מדגיש שטבעות הנחש המוצגות בסרטון מאפשרות תנועה חופשית של האצבע. כל טבעת מותאמת אינדיבידואלית לאצבע של העונדת.

תכשיטי כף יד נוספים

כיום ישנן קולקציות שמתחילות בתכשיט עדין ומינורי ומגיעות עד לתכשיט גדול, המכסה אצבע במלואה, את כף היד ואת פרק היד. בתכשיט העדין המוצג בסרטון ניתן לראות שרשרת זהב המתחילה כטבעת, ממשיכה ומעטרת את גב כף היד ומסתיימת כצמיד על פרק היד. עודד קאשי מציין שניתן להתאים את התכשיט למספר צורות ענידה או למספר מידות כף יד.

סגירת תפריט
נגישות