איך לשמור על שעוני יוקרה ולתחזק אותם?

שעון יוקרה הוא הרבה יותר מסתם אביזר. שעון שכזה יכול להיות השקעה מצוינת ומהווים סמל סטטוס. אם אתם מעוניינים לרכוש שעון יוקרה, מטבע הדברים עליכם לדעת שלא מדובר במוצר זול. גם מחירם של שעוני היוקרה ה"פשוטים" יותר לכאורה, הוא כמה אלפי דולרים לרוב. הדבר מביא רבים לחשוב מה יקרה להשקעה שלהם אם יאבדו את השעון או אם ייגרם לו נזק. התכשיטן עודד קאשי ממליץ: לפני שאתם רוכשים שעון יוקרה, חשוב שתהיה לכם הבנה כיצד להגן עליו.

עודד קאשי - שעוני יוקרה ושמירה עליהם
עודד קאשי – שעוני יוקרה ושמירה עליהם

נקו את השעון בזהירות

השעונים שאתם עונדים על ידיכם, וגם אם אינכם עונדים אותם, זקוקים לניקיון מדי פעם. ככל שתענדו את השעון יותר, כך תצטרכו לנקות אותו יותר. עם זאת, היזהרו כאשר אתם מנקים את שעון היוקרה ובדקו שאתם לא מזיקים גורמים לו נזק בטעות. כדי לנקות שעוני יוקרה, ממליץ עודד קאשי להשתמש במברשת רכה, מים פושרים ומעט סבון נוזלי. לאחר הניקוי העדין, יבשו את השעון במטלית רכה ונקייה. המשך…

להמשך קריאה

5 שאלות שעליכם לשאול לפני קניית שעון יוקרה

רכישת שעון יד יוקרתי יכולה להיות חוויה, אבל היא יכולה להיות גם מתסכלת במקרים מסוימים, אם לא מבצעים את הרכישה בצורה נבונה ולא מקבלים את ההחלטות הנכונות. שעוני יוקרה ששייכית לעילית הטכנולוגית והאמנותית נמכרים בחנויות צד שלישי, בחנויות כלבו ובגלריות תכשיטים, כמו זו שבבעלותו של עודד קאשי.

עודד קאשי - שעון CVSTOS
עודד קאשי – שעון CVSTOS

עוד לפני שאתם מחליטים לרכוש שעון יוקרה, מסביר עודד קאשי, יש צורך לשאול את עצמכם מספר שאלות. כמו למשל: לשם מה אתם קונים את השעון? האם השעון אמור להיות אלגנטי או ספורטיבי? אם השעון הוא ספורטיבי, האם אתם מתכוונים להשתמש בו בסוגי ספורט שונים?

לדברי עודד קאשי, שעון אלגנטי צריך להתאים ללבוש אלגנטי, ואילו שעון ספורטיבי צריך להיות בעל המראה המתאים לפעילות גופנית. אם אתם מתעתדים לבצע עם השעון ספורט, יש לדעת מה מידת העמידות שלו לגבי סוג הספורט. למשל, שעון צלילה צריך לעמוד בלחץ מים ושעון שאיתו טסים אמור לעמוד בלחץ נמוך. אם אתם מתכוונים לבצע משחקי כדור, יש לוודא שהשעון עמיד בפני זעזועים. רק אחרי שעניתם על השאלות האלה לעצמכם, אתם מוזמנים לרכוש את השעון.

השאלות שעליכם לשאול את מוכר השעון המשך…

להמשך קריאה
סגירת תפריט
נגישות