עודד קאשי – בעליה של גלריה מוכרת בכיכר המדינה, מעצב תכשיטי יוקרה איכותיים. נצר למשפחה
שבאמתחתה היסטוריה בת שנים ארוכות שהחלה במאה ה-19, בכל הנוגע לתחומי האמנות ולעיצוב תכשיטי יוקרה.

בגלריה שמנהל עודד קאשי ניתן למצוא תכשיטי יוקרה ובהם: צמידים, טבעות, עגילים, שרשראות ושעונים איכותיים – כולם עשויים ברמה הגבוהה ביותר, ובעלי גימור מושלם.

העיסוק של משפחת קאשי בתכשיטים החל באמצע המאה ה-19. בכל פעם, אחד מבני המשפחה הוביל אותה בכישוריו הייחודיים. באמצע המאה הקודמת היה זה ראובן קאשי. בהמשך, היה זה בנו נתן, וכיום, במאה ה-21, נחשב עודד קאשי לתכשיטן הבולט ביותר, המציב את ענף התכשיטים במדינה ברמה זהה לזו של התכשיטנים הטובים ביותר בעולם. המשפחה עלתה לישראל בתחילת שנות ה-20 של המאה הקודמת, ומאז שם המשפחה הוא מותג המסמל יוקרה והיסטוריה.

שעוני היוקרה המובחרים

בני משפחת קאשי עוסקים עד היום בתחומי אמנות שונים. עודד קאשי בחר להישאר בתחום התכשיטנות וכיום הוא היחיד מבין בני משפחתו שמייבא שעוני יוקרה משווייץ. במסגרת עבודתו, הוא מעצב תכשיטים עבור אנשים שיודעים מה הם רוצים, ולא מוכנים להתפשר על איכות התכשיט.

מגוון העיצובים האיכותיים

לתפיסתו של עודד קאשי, הסוד מאחורי כל תכשיט מוצלח הוא הפרטים הקטנים. זו הסיבה שבגללה הוא מקפיד בעבודתו על איכות החומרים ועל העיצובים הבלעדיים. קאשי סבור כי תכשיטן טוב מכיל בתוכו מספר אנשי מקצוע – פסיכולוג, מהנדס ואדריכל, משום שיש להבין את צורכי הלקוח, יש לבנות את התכשיט באופן המדויק ביותר שניתן ועוד לפני כן לעצבו ולתכננו.

תכשיטי עודד קאשי בערוץ 2 – צפו:

 

סגירת תפריט
נגישות